22 styczeń 2025 r.
Stany wycofują się z zielonego ładu
Niemal od razu po zaprzysiężeniu na prezydenta, Donald Trump zapowiedział drastyczne zmiany w polityce energetycznej Stanów Zjednoczonych. Ma się ona znowu opierać na wydobyciu ropy i gazu...
