wtorek, 23 czerwiec, 2026
12:29, 21 maj 2021

Włochy i Szwajcaria już niedługo z urządzeniem E-BOX

Dobra informacja dla wszystkich realizujących przewozy do Włoch (Telepass włochy)! Od przyszłego tygodnia ruszamy z fazą pilotażową naszego urządzenia do opłat drogowych E-BOX w tym kraju i część kierowców już testuje go na włoskich drogach! Trzymajcie kciuki, już w czerwcu usługa będzie dostępna dla wszystkich użytkowników. Startujemy również z testami w Szwajcarii, aby jeszcze przed wakacjami zaoferować E-BOX 10w1.
Już teraz możecie wygodnie i automatyczne opłacać drogi bez prowizji w Hiszpanii, Francji, Portugalii, Austrii, Belgii, Niemczech, Bułgarii i na Węgrzech! Jeżeli jescze nie znacie E-BOXa więcej informacji na jego temat możecie znaleźć TUTAJ.

Banners block

Udostępnij

Może Cię zainteresować

Najnowsze artykuły