Noszenie maseczek w Hiszpanii obowiązkowe dla podwójnych obsad
Od 4 maja obowiązkowe jest noszenie maseczek w Hiszpanii, również dla podwójnych obsad transportu. Hiszpańska organizacja transportowa Fenadismer poinformowała, że zarówno kierowcy ciężarówek jak i dostawczaków, które mają jeden rząd siedzeń muszą nosić maseczki zakrywające usta i nos.
Warto przypomnieć, że nakaz ten w Polsce został zniesiony dla transportu. O zniesienie nowych przepisów dla kierowców podróżujących we dwójkę apelował związek pracodawców „Transport i Logistyka Polska”.
Źródło: trans.info
