wtorek, 23 czerwiec, 2026
15:26, 13 grudzień 2021

Apel przewoźników o odroczenie Pakietu Mobilności

Związek pracodawców Transport i Logistyka Polska (TLP) zwrócił się do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o interwencję w sprawie odroczenia nowych przepisów.

TLP poprosił premiera o złożenie w tej sprawie wniosku do Komisji Europejskiej. Zdaniem związku, ani państwa członkowskie, ani branża transportowa nie są gotowi na drugą część Pakietu Mobilności. TLP proponuje zawieszenie na rok wdrożenia nowych przepisów dotyczących delegowania kierowców.

Do wdrożenia dyrektywy unijnej zostały niecałe 2 miesiące, a w dalszym ciągu wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Komisja Europejska nie doprecyzowała na przykład od jakiego momentu praca kierowcy ma być liczona jako delegowana. Nie wiemy też które dokładnie przejazdy będą z delegowania wyłączone.

Komisja nie udostępniła także publicznego interfejsu do systemu IMI (Internal Market Information). Za jego pomocą przewoźnicy mają zgłaszać od lutego 2022 r. swoich kierowców do delegowania.

Sytuację komplikuje fakt, że wiele krajów członkowskich, w tym Polska, nie opublikowało do tej pory krajowych przepisów określających szczegółowo zasady rozliczania kierowców i wypłaty wynagrodzeń.

Źródło: logistyka.rp.pl

Banners block

Udostępnij

Może Cię zainteresować

9 maj 2022 r.

Wynajem ciężarówek. Ile kosztuje, dla kogo jest i czy się opłaca?

Zakup pojazdu ciężarowego to ogromny wydatek, nawet dla dużych przedsiębiorstw transportowych. Same, nowe ciągniki siodłowe kosztują najczęściej powyżej kilkuset tysięcy złotych (w zależności od zastosowania, marki i możliwości). Jeżeli dodamy do tego zabudowę, to cena jeszcze wzrasta. Niektóre firmy transportowe korzystają z finansowania zakupu leasingiem, a jeszcze innego rodzaju alternatywą w tym przypadku jest wynajem tirów i ciężarówek. Kto powinien korzystać z takiej usługi? Jakie są jej zalety?

Najnowsze artykuły