E100 ONE TOLL

Uniwersalne urządzenie do opłat drogowych w Europie

- Jedno urządzenie, jedna umowa i rejestracja

- 50% zniżki na opłaty za drogi

- 24/7 wsparcie informacyjne

Oszczędzaj czas i pieniądze z E100 ONE TOLL
  • Dokument do zapłaty od jednej firmy
  • Planowanie trasy
  • Zapis historii przejazdu
  • Monitoring GPS
  • Personalizacja urządzenia do innego pojazdu
  • Elektroniczny monitoring transakcji
  • Zwrot VAT

E100 ONE TOLL

Certyfikowane przez EETS uniwersalne urządzenie
pokładowe do opłat za drogi w Europie

E100 ONE TOLL

Certyfikowane przez EETS uniwersalne urządzenie
pokładowe do opłat za drogi w Europie
 
Jak otrzymać urządzenie pokładowe
E100 ONE TOLL?
Wypełnij wniosek online
Wypełnij wniosek online
Specjalista Е100 potwierdzi status zamówienia
Specjalista Е100 potwierdzi status zamówienia
Odbierz urządzenie od kuriera u siebie w biurze
Odbierz urządzenie od kuriera u siebie w biurze

Nowy system opłat za przejazd drogami w ramach usługi EETS

ETTS umożliwia międzynarodowym firmom transportowym korzystanie z jednego urządzenia pokładowego do opłacania przejazdu drogami w ośmiu systemach poboru opłat za przejazd.

Drogi

Francji, Hiszpanii, Portugalii, Belgii, Austrii, Włoch, Polski (A4), Niemiec i Skandynawii

Wkrótce

Drogi Węgier i Słowenii

Tunele

Belgia – Liefkenshoek, Niemcy – Herrentunnel

Parkingi

Francji, Hiszpanii i Włoch

Usługi E100.
Z nami wygodnie płacisz za drogi
Większość dróg w Europie i WNP
Większość dróg w Europie i WNP
Bezgotówkowe płatności za drogi w systemach krajowych 24 państw Europy i Azji
Pomoc w rejestracji
Pomoc w rejestracji
Pomoc w sporządzeniu i złożeniu dokumentów. Kompleksowe wsparcie klienta na wszystkich etapach rejestracji.
Wsparcie informacyjne
Wsparcie informacyjne
Całodobowe wsparcie informacyjne i konsultacje w kwestiach związanych z opłatami za drogi
Pytania o E100 ONE TOLLCo to jest EETS?
Co to jest EETS?

EETS - Europejska Usługa Opłaty Elektronicznej to usługa zapewniająca elektroniczny pobór opłat w ramach obszaru Unii Europejskiej. Usługa EETS umożliwia pobór opłaty od pojazdów, na wszystkich obszarach Unii Europejskiej w ramach EETS, przy użyciu jednego urządzenia pokładowego, jednego konta użytkownika i jednej umowy.

Urządzenie E100 One Toll to certyfikowane urządzenie EETS.

Jakie korzyści niesie instalacja urządzenia?

E100 One Toll to uniwersalne urządzenie do poboru myta, dzięki któremu możesz wygodnie płacić za przejazdy w systemach opłat drogowych w ramach usługi EETS. Ale nie tylko – automatyzuje ono także płatności za niektóre tunele oraz parkingi w wybranych krajach europejskich.

Co wyróżnia nasze rozwiązanie? To proste: dzięki jednej umowie i wspólnemu rozliczeniu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom firm transportowych, które nie muszą martwić się o realizację osobnych opłat za drogi w każdym kraju, przez który przejeżdża ich kierowca.

W jaki sposób mogę przenieść urządzenie z jednego pojazdu do drugiego? Czy trzeba za to płacić?

Uniwersalność naszego urządzenia polega również na tym, że jest ono wyposażone w technologię Plug and Play. Dzięki temu można je z łatwością i w dowolnym momencie przenosić między pojazdami, bez konieczności czasochłonnego montażu czy jakichkolwiek modyfikacji przez specjalistę w warsztacie. Oznacza to więc, że takie udogodnienie nie podlega dodatkowym nakładom finansowym po zakupie.

W jaki sposób oszczędzam czas i pieniądze?

Kierowcy korzystający z urządzenia mogą zapomnieć o staniu w niekończących się kolejkach do bramek na autostradzie, a księgowi – odetchnąć z ulgą przy rozliczaniu tylko jednego zbiorczego rachunku. Dodatkowo, firmy transportowe będą mogły oszczędzać na przejazdach dzięki atrakcyjnym zniżkom – do 13% we Francji i Włoszech oraz do 50% w Hiszpanii. Nasze rozwiązanie to synonim oszczędności na wielu płaszczyznach.

Czy urządzenie umożliwia dodatkową kontrolę kierowców?

Nasze urządzenie nowej generacji wyposażone jest w system GPS, który daje możliwość dokładnej geolokalizacji pojazdów. Dzięki zastosowaniu tej technologii operator floty jest na bieżąco powiadamiany, gdy kierowca zjedzie z trasy.

Jak mogę otrzymać urządzenie?

Zamówienie urządzenia E100 One Toll jest prostsze niż mogłoby się to wydawać. Wystarczy podpisać umowę i odesłać ją do nas wraz z dołączonym dowodem rejestracyjnym i certyfikatem emisji spalin pojazdu. Gdy tylko dokumenty do nas dotrą, wyślemy kuriera z urządzeniem pod wskazany przez Ciebie adres.

Czy istnieje urządzenie, za pośrednictwem którego można opłacić wszystkie drogi w Europie?

Takiego udogodnienia nie proponuje jeszcze żadna firma Ze względu na czasochłonny proces certyfikacji i wdrożenia usługi EETS w krajowych systemach poboru opłat drogowych, jednak my jesteśmy na najlepszej drodze, by osiągnąć ten cel.

Z urządzenia pokładowego z logo E100 można korzystać na drogach Francji, Hiszpanii, Portugalii, Belgii, Austrii, Włoch i Polski (A4). W tym roku do tej listy dołączą: Niemcy, Węgry, Słowenia i Skandynawia. Ponadto automatyzacji podlegają również opłaty za tunele Liefkenshoek (Belgia) i Herrentunnel (Niemcy) oraz parkingi we Francji, Hiszpanii i Włoszech.

Co najistotniejsze, nasze rozwiązanie do poboru myta spełnia wszelkie aktualne wymagania obowiązujące w państwach członkowskich Unii Europejskiej, gdzie usługa EETS została włączona oraz spełnia wymagane normy certyfikacji EETS. Wierzymy, że już wkrótce każda europejska droga objęta usługą EETS będzie dostępna dla naszych klientów na urządzeniu E100 One Toll.

Jeśli opłacam drogi tylko części krajów, czy zakup urządzenia przyniesie mi zwrot z inwestycji?

Zdecydowanie tak. Dzięki naszemu urządzeniu kierowca może skrócić czas pokonania trasy, korzystając z pasów ekspresowych, a także wygodnie płacić za niektóre tunele i parkingi. Rozwiązanie opracowane przez E100 to również oszczędność nakładów prac administracyjnych związanych z ewidencjonowaniem i rozliczaniem opłat drogowych. System EETS będzie sukcesywnie wdrażany w kolejnych krajach UE, co w przyszłości umożliwi płatność za pośrednictwem urządzenia pokładowego za wszystkie drogi.

Masz pytania? Zamów konsultację z naszym ekspertem
Zadzwoń pod numer +48 585 002 202

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez E100 International Trade Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pory 78/7, 02-757 Warszawa moich danych osobowych, w szczególności w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji handlowej dla celów marketingowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez E100 International Trade Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących. Szczegółowe zasady przetwarzania danych dostępne są na naszej stronie w zakładce Polityka Prywatności i w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

+48 585 002 202